Депутати

№ з/п
ПІБ
Дата
народження
Партійність
Місце роботи та
займана посада
1.
Бабиніна
Ірина Валеріївна
16.03.1979
«Батьківщина»"
Приватне підприємство "Дентім- А", директор
2.
Базилевська
Таїсія Іванівна
17.07.1973
Опозиційний блок
КЗ "Дніпропетровське 12 Територіальне медичне об’єднання" ДОР", старша сестра медична
3.
Басистий
Вячеслав Вячеславович
10.02.1976
Опозиційний блок
ПАТ "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет", пресувальник відходів брухту та відходів металу
4.
Барановська
Ольга Олександрівна
01.12.1973
УКРОП
Інспекція з питань прав захисту споживачів у Дніпропетровській області, Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та звітності
5.
Гавядов
Вадим Григорович
18.07.1966
УКРОП
Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості
6.
Глікман
Альона Василівна
09.02.1986
Опозиційний блок
Фізична особа підприємець
7.
Глушко
Світлана Михайлівна
26.02.1969
РРадикальна партія Олега Ляшка
ТОВ "Торговий дім "Еліт груп", головний бухгалтер
8.
Гориславець
Юлія Олександрівна
18.10.1980
УКРОП
ДВНЗ "Придніпровський енергобудівний технікум", завідувач виробничою практикою
9.
Дорошевський
Андрій Вікторович
10.07.1963
УКРОП
Фізична особа підприємець
10.
Кіснер
Надія Іванівна
07.09.1952
УКРОП
Пенсіонер
11.
Кондратенко
Валентина Борисівна
16.11.1946
Опозиційний блок
КЗО  «Середня школа № 129 фізико-математичного профілю», викладач
12.
Королюк
Неллі Опанасівна
27.02.1942
УКРОП
Пенсіонер
13.
Краснікова
Наталя Вікторівна
04.02.1975
УКРОП
ДВНЗ "Придніпровський енергобудівний технікум", заступник директора з виховної роботи
14.
Кривда
Максим Михайлович
16.08.1988
Опозиційний блок
ТОВ "Вільний", старший інженер
15.
Волкова
Марина Іванівна
10.08.1961
Відродження
Голова Самарської районної організації Товариства Червоного Хреста України
16.
Лутицька
Ксенія Василівна
08.04.1991
УКРОП
На теперішній час тимчасово не працює
17.
Новік
Олександр Євгенович
24.04.1955
"СОЛІДАРНІСТЬ"
КЗ "Дніпропетровський геріатричний пансіонат", заступник директора
18.
Носульчик
Василь Степанович
02.02.1958
"СОЛІДАРНІСТЬ"
Тимчасово не працює
19.
Помазан
Жанна Василівна
09.09.1959
"СОЛІДАРНІСТЬ"
ПАО "Банк Кредит Дніпро", фахівець
20.
Пославський
Олександр Олександрович
28.11.1976
Громадська сила
Локомотивне депо Н.Д-Вузол ТЧ-1, машиніст 1 класу
21.
Рісухін
Ігор Володимирович
08.12.1984
Опозиційний блок
КП Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності ДМР, заступник начальника
22.
Рощин
Вадим Олександрович
18.12.1983
Опозиційний блок
Тимчасово не працює
23.
Самарський
Олексій Валентинович
24.06.1966
Опозиційний блок
ТОВ "ІНТРАНС-Д", директор
24.
Семенюк
Валерій Павлович
13.10.1962
Відродження
Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заступник директора – начальник управління фінансового забезпечення та виконання соціальних програм
25.
Сіянко
Сергій Миколайович
21.01.1965
УКРОП
ДВНЗ "Придніпровський енергобудівний технікум", керівник фізичного виховання
26.
Сморчков
Антон Вікторович
23.02.1995
РРадикальна партія Олега Ляшка
Не працює, студент
27.
Солоха
Сергій Олексійович
13.01.1977
Батьківщина
КП "Транспортна інфраструктура", заступник директора
28.
Сонін
Євген Юрійович
16.06.1974
Опозиційний блок
КЗО "Навчально-виховне об’єднання № 136" класична гімназія ім. Кирила і Мефодія, викладач фізичної культури
29.
Стойко
Костянтин Іванович
15.03.1981
Громадська сила
КЗО "Навчально-виховне обєднання № 136" ДМР, заступник директора з навчально-виховної роботи
30.
Тараненко
Лариса Дмитрівна
25.07.1953
Опозиційний блок
ПАТ "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет", фахівець господарського відділу
31.
Тєрєхов
Петро Вікторович
16.07.1970
Опозиційний блок
Тимчасово не працює
32.
Фаєзханов
Андрій Борисович
06.07.1962
Опозиційний блок
Тимчасово не працює
33.
Федько
Юрій Михайлович
15.02.1964
УКРОП
Голова Самарської районної у місті Дніпропетровську ради
34.
Шкуренко
Анатолій Володимирович
16.06.1960
СОЛІДАРНІСТЬ
Самарська районна у місті Дніпропетровську рада, заступник голови районної у місті ради
35.
Шульгіна
Анастасія Павлівна
22.01.1994
УКРОП
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, студентка
36.
Яцук
Владислав Миколайович
08.01.1983
Громадська сила
Департамент фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації, заступник директора