Робоча зустріч, присвячена 29 – річниці з Дня проголошення Незалежності України.

19.08.2020 року волонтером пробації Русланом Самаріним, керівником Дніпровських філій Громадської організації «Ліга Добра Дніпро», спільно з керівниками Соборного, Самарського, Центрального та Шевченківського районних відділів з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області було проведено робочу зустріч, присвячену 29 – річчю з Дня проголошення Незалежності України. Щороку 24 серпня в Україні відзначається державне свято - День проголошення Незалежності України. На спільній нараді з керівниками відділів волонтером пробації було підготовлено доповідь про історію виникнення державного свята, державних символів та гімна України. Також в ході робочої зустрічі було розглянуто статті Головного Закону України – Конституції України, яка була прийнята 28.06.1996 року. Україна пройшла величезний шлях для становлення як незалежної держави, протягом століть наша територія входила у склад інших держав. На сьогоднішній день від кожного з нас, громадян своєї Батьківщини, залежить майбутнє України, її розвиток та процвітання. Ми повинні цінувати та берегти нашу незалежність, щодня робити особистий внесок у розвиток української держави.