ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬНА ОБЛІКУ В САМАРСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІДДІЛІ!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В САМАРСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІДДІЛІ!

З 20 ЛИПНЯ 2020 РОКУ відповідно до наказу директора Державної установи «Центр пробації», ЗМІНЕНО ГРАФІК РОБОТИ Самарського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, а саме:
  • понеділок, вівторок, середа, четвер - з 8.00 до 17.00,
  • п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
  • обідня перерва – з 12.00 до 12.45.
ПРОСИМО суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Самарському районному відділі, а також відвідувачів уповноваженого органу з питань пробації ВРАХОВУВАТИ ВВЕДЕНІ ЗМІНИ ГРАФІКУ РОБОТИ при плануванні свого візиту до підрозділу. Контактний телефон для зв’язку: 098-014-71-73. Контактна особа: Левітіна Марина Сергіївна.