#СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНОВІРУСОМ #«

#САМАРСЬКА РАЙОННА У МІСТІ ДНІПРІ РАДА #СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРОНОВІРУСОМ #«ГУРТУЄМОСЬ, ПІДТРИМУЄМО, ДОПОМОГАЄМО!» #ГРОМАДА ГУРТУЄТЬСЯ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ПАНДЕМІЇ# Для подолання небажаних наслідків пандемії коронавірусу COVID-19 у Самарському районі з 06 квітня 2020 року реалізується  соціальний проект «Гуртуємося, підтримуємо, допомагаємо!». Його метою є надання допомоги в отриманні продуктів харчування, найбільш вразливим перед наслідками пандемії коронавірусу COVID-19 жителям громади: одиноким людям похилого віку, особам з інвалідністю, а також тим, хто в силу різних життєвих обставин не має змоги дібратися до магазину чи аптеки. #НА БОРОТЬБУ З КОРОНОВІРУСОМ – ВСІ МОЖЛИВИ РЕСУРСИ!# Усвідомлюючи складність ситуації в країні, розуміючи необхідність підтримки малозабезпечених мешканців нашого району, голова Самарської районної у місті Дніпрі ради Юрій Михайлович Федько звернувся до представників малого та середнього бізнесу міста та області з закликом долучитися й підтримати людей в цей важкий час. Було створено районну ініціативну групу «Поміч», яка об’єднала меценатів, депутатів районної у місті ради та небайдужих жителів району. Перша допомога надійшла в район 08 квітня 2020 року від ФК ВПК-АГРО, який надав майже 10000 кг овочів. 09 квітня 2020 року сформовані овочеві набори будуть доставлені одиноким та малозабезпеченим мешканцям нашого району відповідно до списків, наданих соціальними службами та керівниками ОСН, ОСББ, ЖБК. Федько Ю.М. висловлює щиру подяку працівникам виконкому, депутатам та всім небайдужим мешканцям району, які допомагали розвантажувати овочі. Ми робимо все можливе для поширення актуальної та правдивої інформації про організацію допомоги ,в ці важкі часи для  людей, яким потрібна допомога!