Вітання з нагоди   від дня утворення Самарського району

Шановні мешканці Самарського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди   від дня утворення Самарського району!

Сорок три роки тому, 6 квітня 1977 року, у місті Дніпропетровську з’явився Самарський район, у який увійшли міста районного підпорядкування Придніпровськ та Ігрень, селища Рибальске, Одинківка, Шевченка, Чаплі, Ксеньевка, житловий масив Північний і Нижньодніпровськ-Вузол. Сьогоднішнє свято - це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ. Обличчя району – це, передусім, його жителі! Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Я щиро дякую всім жителям району за професіоналізм, уміння жити і працювати на благо свого краю і України, любити її і захищати "во врем'я люте". Зичу усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання. Хай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і впевненості в майбутньому!

Зі святом! З Днем Самарського району міста Дніпра!

Голова Самарської районної у місті Дніпрі ради

Ю.М. Федько