Що робити, якщо Вам відмовлено у призначенні пенсії за віком у звязку із помилками у трудовій книжці. Статтею 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист у старості. Однак чи так це насправді? Чи може особа при досягненні пенсійного віку або втрати працездатності дійсно отримувати пенсійне забезпечення, передбаченого прямою нормою Конституції? Відповідь на це питання досить не однозначна. У наявності усіх, здавалось би, необхідних документів, Вам, у більшості випадків буде відмовлено у призначенні пенсійного забезпечення з незрозумілих пересічному громадянину підстав. Зазвичай при відмові, органи Пенсійного фонду вказують на недоліки заповнення трудової книжки, а саме: відсутність номеру наказу про звільнення або призначення, відсутність дати запису відповідного наказу у трудовій книжці. Як бути у цьому випадку, коли підприємство, установа, організація давно ліквідована, та звернутися за довідкою про підтвердження трудового стажу немає можливості? Слід пам’ятати, що Згідно статті 62 Закону «Про пенсійне забезпечення» та статтею 48 Кодексу законів про працю України основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Крім того, порядок ведення трудових книжок здійснюється відповідно до Інструкції, затвердженої наказом Міністерства праці України. Пунктом 2.4. вищезазначеного Порядку указується, що усі записи у трудовій книжці вносяться уповноваженою особою підприємства, установи та організації, на якій працював робітник. Тому вина щодо неправильності заповнення трудової книжки не може покладатись на працівника. Такого висновку дійшов Верховний Суд у постановах від 24 травня 2018 року у справі №490/12392/16-а (провадження №К/9901/2310/18) та від 04 вересня 2018 року у справі № 423/1881/17 (провадження №К/9901/22172/18) зазначивши, що певні недоліки щодо заповнення трудової книжки не можуть бути підставою для неврахування відповідного періоду роботи для обрахунку стажу при призначенні пенсії. Бувають неодноразові випадки, коли при наявності трудової книжки, органи Пенсійного фонду все одно просять довідку з колишнього місця роботи, проте більшість суддів визнають такі вимоги неправомірними, оскільки подібні довідки необхідно надавати у разі відсутності трудової книжки як такої. Що робити пересічному громадянинові, не обізнаному у тонкощах законодавства, для відновлення порушеного права на пенсійне забезпечення? Правильно! Звернутись до суду із позовом про визнання дій Пенсійного фонду протиправними та зобов’язати зарахувати трудовий стаж та призначити пенсію за віком. У більшості випадків, суд приймає рішення на користь пенсіонера Для отримання детальної інформації, звертайтесь до центрів та бюро з надання безоплатної правової допомоги за отриманням консультацій та роз’яснень за телефоном: 0800-213-103; 068-946-51-26 Головний спеціаліст відділу «Дніпровське бюро правової допомоги №2» Смага Д. О.