Самарський район має безліч зелених зон з різноманітними рослинами та деревами серед яких є рідкісні, занесені у Червону книгу. Зелені зони, що знаходяться поблизу житлових будинків  знижують рівень шуму, запиленості з боку проїжджої частини, та взагалі зелени зони покращують зовнішню привабливість вулиць та місць загального користування і підвищують екологічну безпеку територій. Деякі з них упорядковані та знаходяться на балансі комунальних підприємств, а деякі були створені мешканцями Самарського району, вони не знаходяться на балансі жодного підприємства. Дерева, що ростуть на території вищезазначених зелених зон мають незадовільний санітарний стан. Саме така зелена зона знаходиться на земельній ділянці по вул. 20-річчя Перемоги біля АЗС. Неодноразові звернення мешканців Самарського району, депутатів районної ради та голови районної у місті ради Ю.М. Федька до Дніпровської міської ради щодо покращення стану цієї території відповідно до вимог чинного законодавства, не дали ніякого результату. Натомість 10 березня 2020 року усі побачили паркан, яким огороджена частина зеленої зони. Стурбованість викликає відсутність інформування населення щодо подальшого використання цієї земельної ділянки. Небайдужі мешканці нашого району вже самоорганізувались на захист зеленої зони. З метою недопущення соціального конфлікту голова Самарської районної у місті Дніпрі ради Ю.М. Федько звернувся за інформацією до Дніпровської міської ради щодо роз’яснення подальшої долі цієї земельної ділянки.