За поданням голови Самарської районної у місті Дніпрі ради Федька Юрія Михайловича 21.01.2020 міський голова Філатов Борис Альбертович провів робочу нараду з питання проєкту «Будівництво пішохідного мосту через річку Шиянка на ж/м Ігрень Самарського району у м. Дніпро» на якому він наголосив, щодо недопустимості затягування будівництва по об’єкту «Будівництво пішохідного мосту через річку Шиянка на ж/м Ігрень Самарського району у м. Дніпро» та надав завдання відповідним службам у найкоротший термін провести зумовлені з Законодавством України підготовчі роботи щодо втілення робочого проєкту в життя. Відділ комунального господарства вніс відповідні зміни до річного плану закупівель на 2020 рік та готує документи для проведення тендеру. Орієнтовний термін проведення заходів складає 45-60 діб.