Оголошення Управління праці та соціального захисту населення Самарської районної у місті Дніпрі ради

Оголошення   Управління праці та соціального захисту населення Самарської районної у місті Дніпрі ради повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення. Кваліфікаційні вимоги: освіта повна  вища, вільне володіння державною мовою, досконале знання комп’ютера, без вимог до стажу роботи. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 49127, м. Дніпро, вул. 20-річчя Перемоги, 51. Довідки за телефоном: 728-22-37.